Nybolig Kolding præsenterer Lars: Din erfarne rådgiver til bolighandel i Kolding og Egtved

dato

Så er der nyt fra Nybolig Kolding
Mød Lars

Med 50 års erfaring i branchen har Lars opbygget en stærk indsigt i både by- og landejendomme, særligt i Kolding og Egtved. For ham handler en bolighandel om et tæt samarbejde med kunderne, hvor beslutninger træffes i fællesskab hele vejen mod målet.

Han motiveres af at give sin erfaring videre og hjælpe kunder trygt i mål – uanset om de skal købe eller sælge. Rollen som professionel rådgiver er central, og det er vigtigt for Lars, at alle handler gennemføres med fuldt overblik og ro i maven.

En god bolighandel er, når kunderne vender tilbage med tillid og gode oplevelser. Den tryghed skaber Lars gennem opfølgning, ærlighed og et stærkt samarbejde.

Overvejer du at købe eller sælge bolig? Så tøv ikke med at tage fat i Lars

Nybolig Kolding er kommerciel partner med VORES By Kolding og oplysningerne er hentet fra deres Facebookside. Støt lokalt og giv en tommel op på deres side.

Se mere om Nybolig Koldings på deres hjemmeside.

Nybolig Kolding

Vestre Ringgade 2A, Kolding

75 52 80 ..
Se på kort

åbningstider

Mandag - Fredag: 09.00 - 16.00
Lørdag: Efter aftale
Søndag: Efter aftale