Lørdag den 23. august 2025 byder El Taco i Kolding på en eksklusiv aften for alle kvinder med drinks, live-musik og mexicansk stemning. Kun 35 pladser!
Kvinder i Kolding kan se frem til en fantastisk aften, når El Taco forvandler sine lokaler til en farverig, mexicansk-inspireret fest efter åbningstid. Begivenheden, kaldet Señorita Night, er dedikeret til hygge, dans og lækre cocktails. Fra kl. 21 til 24 kan gæsterne nyde live musik og 7 mexicansk-inspirerede drinks, mens festen fortsætter til kl. 02.
Med kun 35 pladser til rådighed, er det først til mølle-princippet, der gælder. Billetter koster 395 kr. pr. person, og et depositum på 100 kr. sikrer din plads – dette betales via MobilePay og trækkes fra ved ankomst.
El Taco håber at skabe en aften fyldt med afslapning og glæde, hvor Koldings kvinder kan slippe danseskoene løs og nyde den gode stemning. Efter de inkluderede drinks, vil det være muligt at købe flere, så festen kan fortsætte.
For at sikre sin plads til denne uforglemmelige aften, skal interesserede tilmelde sig senest den 20. august. Veninderne opfordres til at samle sig, og gøre sig klar til en fest, der helt sikkert vil blive husket.
Praktisk information:
- Dato: Lørdag den 23. august 2025
- Tid: Fra kl. 21.00 til 02.00
- Sted: El Taco, Kolding
- Pris: 395 kr. pr. person
- Arrangør: El Taco
- Link til begivenheden: Señorita Night på Facebook