Agertoften 39 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kolding - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kolding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kolding er der kommet to nye villaer til salg, en på Agertoften 39 og en anden på Skadevej 16. Begge boliger tilbyder rummelige muligheder for kommende købere, selvom de kommer til forskellige priser og størrelser.

Villaen på Agertoften 39 har et boligareal på 150 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Beliggende på en grund på 693 kvadratmeter, er denne ejendom sat til en pris på 3.495.000 kr. Denne bolig er ideel for dem, der søger en familievenlig villa.

På Skadevej 16 finder man et mindre, men stadig attraktivt alternativ. Villaen er på 108 kvadratmeter og indeholder også 4 værelser. Prissat til 1.875.000 kr., ligger dette hjem på en lidt større grund på 796 kvadratmeter.

Begge ejendomme giver mulighed for at kombinere rummelig indretning med beliggenheder, der er tæt på alle Koldings bekvemmeligheder. Potentielle købere har dermed to gode alternativer i forskellige prisklasser at overveje.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga