7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kolding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kolding er nogle af de nyeste boliger til salg villaen på Svalevej 18 og huset på Peter Tofts Vej 14.
Svalevej 18 byder på en villa med et areal på 136 m², fordelt på 4 rum, og en grundstørrelse på 841 m². Ejendommen er prissat til 2.950.000 DKK.
Den anden bolig på Peter Tofts Vej 14 tilbyder 104 m² bolig fordelt på 3 rum. Grunden er på 801 m², og villaen er sat til en pris på 2.200.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.