10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kolding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kolding er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaerne på Brynet 44 i Bramdrupdam og Kobbelskoven 41 i Strandhuse.
Villaen på Brynet 44 byder på en rummelig bolig med 194 m² fordelt på 6 værelser. Den er beliggende på en stor grund på 1695 m² og har en udbudspris på 5.995.000 DKK.
Kobbelskoven 41 tilbyder en mindre villa på 177 m² med 5 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 982 m² og har en salgspris på 3.795.000 DKK. Begge boliger repræsenterer attraktive muligheder for købere i Kolding.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.