8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kolding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kolding er to nye boliger kommet på markedet. Den ene er villaen beliggende på Idyl Allé 4 i Dalby. Denne bolig har et areal på 160 m² fordelt på 5 værelser.
Villaen er opført på en grund på 940 m². Med en pris på 3.995.000 DKK tilbyder den masser af plads og privatliv.
Den anden bolig er en ejerlejlighed på Låsbygade 24, 2. Denne lejlighed er 107 m² og har 3 værelser.
Lejligheden har en pris på 3.295.000 DKK og ligger på en grund på 233 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.