Utzonsgade 22 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kolding - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kolding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kolding er to af de nyeste boliger på markedet villaerne på Utzonsgade 22 og Frejasvej 25.

Villaen på Utzonsgade 22 har en boligstørrelse på 111 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Placeret på en grund på 320 kvadratmeter. Prisen for denne villa er sat til 2.775.000 DKK.

På Frejasvej 25 finder man en lidt større villa med 132 kvadratmeter, fordelt på 4 rum. Denne ejendom strækker sig over en grund på 721 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 2.395.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler